Generála Svobody 56, 533 51 Pardubice - Rosice
PO - PÁ 07:00 - 15:30
+420 608 609 000

Výroba a montáž rozvaděčů

Callipso Pardubice, s.r.o. > Elektromontážní služby > Výroba a montáž rozvaděčů

VÝROBA DOMOVNÍCH A PRŮMYSLOVÝCH ROZVADĚČŮ

Jednou z našich hlavních činností je výroba domovních a elektroměrových rozvaděčů NN, rozvaděčů MaR a řízení technologií, rozvoden NN a dalších průmyslových rozvodných zařízení. Elektroměrové rozvaděče dodáváme připravené k instalaci, osazené jističi. U domovních rozvaděčů nabízíme možnost nakonfigurovat si rozvaděč dle vlastních požadavků a potřeb.

Pro zhotovení rozvaděčů využíváme výhradně komponenty renomovaných výrobců a dodavatelů jako je například Schrack Technik, s.r.o.

Naše výroba splňuje všechny platné normy. Již v roce 1998 jsme absolvovali schvalovací řízení na první typové řady rozvaděčů NN ve Státní zkušebně v Brně. Dnes jsme držiteli certifikace ESČ a certifikace na typové řady rozvaděčů do 3500 A. Všechny rozvaděče jsou certifikovány, odzkoušeny, vybaveny výrobním štítkem a součástí jejich dodávky je schéma a protokol o zkoušce.

Rozvaděče tak splňují veškeré legislativní požadavky a jejich kvalita a spolehlivost je důvodem, proč se na nás opětovně obrací i ti nejnáročnější zákazníci. Na řadu rozvaděčů pro bytové a rodinné domy poskytujeme záruku 5 let.

K tomuto účelu provozujeme portál Rozvaděč.cz, který využívají jak koncoví zákazníci, kterými jsou nejčastěji stavebníci, tak elektromontážní firmy, projektanti, stavební firmy a developeři. Rozvaděč.cz nabízí množství typizovaných rozvaděčů v základní konfiguraci, ale i možnost výroby rozvaděčů na míru, a to jak rozvaděčů domovních, tak i rozvaděčů průmyslových. Všechny rozvaděče dodáváme osazené jističi, stykači, svodiči přepětí a dalšími komponentami.

Našim unikátním produktem jsou domovní rozvaděče, nebo také instalační rozvodnice, které slouží k jištění světelných a zásuvkových okruhů a spotřebičů v domě a bývají obvykle dodávány jako prázdné skříně, které je nutné vybavit. Tyto rozvaděče osazujeme jističi tak, aby splňovaly požadavky zákazníka a byly připravené k instalaci.

Díky vlastnímu projekčnímu oddělení rozvaděč dokážeme také navrhnout a připravit k němu projektovou dokumentaci.

ZAŠLETE NÁM POPTÁVKU

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů.

    Více o ochraně osobních údajů ZDE