Generála Svobody 56, 533 51 Pardubice - Rosice
PO - PÁ 07:00 - 15:30
+420 608 609 000

Datové sítě a telefonní rozvody

DATOVÉ SÍTĚ A TELEFONNÍ ROZVODY

Datové sítě a telefonní rozvody jsou nezbytnou součástí elektroinstalace každé administrativní budovy. Správně navržená a realizovaná datová síť je pro každou firmu nepostradatelným pracovním nástrojem. V dnešní době je kladen velký důraz na kvalitu přenosu dat, hlasu i obrazu. V závislosti na typu přenosového média, tedy kabeláže, se datové sítě dělí na metalické, optické a bezdrátové.

Klasické telefonní rozvody a přenos hlasu již ustupují do pozadí telefonní linky bývají často zajištěny také pomocí datového přenosu. Na mnoha místech ale realizace telefonních linek přes data není možná, a proto je analogový přenos hlasu stále využíván.

Datové i telefonní rozvody realizujeme po předchozí konzultaci se zákazníkem a na základě jeho potřeb a analýzy stávajícího stavu navrhneme optimální řešení, které pomocí strukturované, metalické nebo optické kabeláže či bezdrátové sítě následně realizujeme.

ZAŠLETE NÁM POPTÁVKU

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů.

    Více o ochraně osobních údajů ZDE