Generála Svobody 56, 533 51 Pardubice - Rosice
PO - PÁ 07:00 - 15:30
+420 608 609 000

Elektromontážní služby

Callipso Pardubice, s.r.o. > Elektromontážní služby

 SILNOPROUDÉ ELEKTROINSTALACE

Realizujeme klasické i inteligentní domovní elektroinstalace včetně přípravy projektové dokumentace, revize a předávací dokumentace dle skutečně provedeného díla pro kolaudaci.

Zajišťujeme veškeré průmyslové elektroinstalace v průmyslových, zemědělských a komerčních objektech, průmyslových a skladovacích halách. Vypracujeme projektovou dokumentaci, zajistíme revizní zprávu a následný servis zařízení. Realizujeme systémy MaR, trafostanice, kabelové rozvody a kabelové trasy, rozvodny NN, osvětlení průmyslových i administrativních budov, veřejné osvětlení, hromosvodní soustavy, datová centra a rozvody.

Instalujeme systémy MaR pro řízení vytápění, vzduchotechniky, systémy pro řízení výroben elektrické energie s integrací alternativních energetických zdrojů. Zprovozňujeme dispečinky a pracoviště kontroly výrobních procesů včetně zaškolení obsluhy.

CHCI POPTAT SILNOPROUDÉ ELEKTROINSTALAČNÍ SLUŽBY

 VÝROBA A MONTÁŽ ROZVADĚČŮ NN

Vlastní výroba domovních i průmyslových rozvaděčů. Elektroměrové rozvaděče dodáváme připravené k instalaci, osazené jističi. U domovních rozvaděčů nabízíme možnost nakonfigurovat si rozvaděč dle vlastních požadavků a potřeb.

Pro zhotovení rozvaděčů využíváme výhradně komponenty renomovaných výrobců a dodavatelů jako je například Schrack Technik, s.r.o.

Naše výroba splňuje všechny platné normy. Již v roce 1998 jsme absolvovali schvalovací řízení na první typové řady rozvaděčů NN ve Státní zkušebně v Brně. Dnes jsme držiteli certifikace ESČ a certifikace na typové řady rozvaděčů do 3500 A. Rozvaděče tak splňují veškeré legislativní požadavky a jejich kvalita a spolehlivost je důvodem, proč se na nás opětovně obrací i ti nejnáročnější zákazníci. Na řadu rozvaděčů pro bytové a rodinné domy poskytujeme záruku 5 let.

CHCI POPTAT VÝROBU NEBO INSTALACI ROZVADĚČE NN NA MÍRU

 SLABOPROUDÉ ELEKTROINSTALACE

Realizujeme slaboproudé rozvody  a elektroinstalace. Provádíme instalace systémů EZS – elektronických zabezpečovacích systémů, pro jejichž montáž jsme certifikovanou společností, CCTV – kamerových systémů, ACS – přístupových a docházkových systémů, vjezdových a parkovacích systémů, STK – strukturované kabeláže a datových sítí, ATU – telefonních rozvodů a ústředen, DT – domovních telefonů a videotelefonů.

Vypracujeme projekt dle požadavků klienta, provedeme montáž zařízení a dodáme jednotlivé komponenty. Naši školení technici následně zprovozní a odzkouší celý systém a provedou zaškolení obsluhy. Zajišťujeme také následný servis a pravidelné revize.

CHCI POPTAT SLABOPROUDÉ ELEKTROINSTALAČNÍ SLUŽBY