Generála Svobody 56, 533 51 Pardubice - Rosice
PO - PÁ 07:00 - 15:30
+420 608 609 000

KAMEROVÉ SYSTÉMY CCTV

Bezpečnostní kamerové systémy jsou systémem kamer určených k monitorování prostor, k zobrazování záběrů z kamer a archivaci natočených záběrů. Těmto kamerám se říká také průmyslové kamery, jelikož bývají převážně používány v obchodech a obchodních centrech, firmách, administrativních budovách, skladech apod. Jejich využití je téměř neomezené. Celý systém se pak skládá obvykle z kamer, softwaru, monitorů a hard disku pro uchování dat.

Při navrhování optimálního řešení je nutné specifikovat si se zákazníkem, zda budou kamery  venkovní nebo vnitřní, viditelné nebo skryté, zda budou záznamy pouze uchovávány nebo zároveň kontrolovány, zda je potřeba snímání ve tmě a kde budou kamery osazeny (zeď, střecha, místnost, výtah apod.). Dále je třeba navrhnout vhodný způsob vedení kabeláže a typ zařízení s ohledem na požadavky na kvalitu obrazu.

Dodávky a instalace kamerových systémů zajišťujeme komplexně. Doporučíme vám vhodné řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám. Celý systém po konzultaci s vámi navrhneme, dodáme a nainstalujeme komponenty, zprovozníme a zaškolíme obsluhu. Instalujeme analogové kamerové systémy, AHD kamerové systémy i digitální kamerové systémy.

ZAŠLETE NÁM POPTÁVKU

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů.

    Více o ochraně osobních údajů ZDE