Generála Svobody 56, 533 51 Pardubice - Rosice
PO - PÁ 07:00 - 15:30
+420 608 609 000

Vjezdové, parkovací a přístupové systémy

Callipso Pardubice, s.r.o. > Elektromontážní služby > Slaboproudé elektroinstalace > Vjezdové, parkovací a přístupové systémy

 VJEZDOVÉ, PARKOVACÍ A PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY

Přístupové systémy elektronické kontroly vstupu umožňují komfortní opakovaný vstup do vyhrazeného prostoru prostřednictvím, magnetických a čipových karet, čipových přívěsků nebo i mobilního telefonu. Nejčastěji bývají využívány v administrativních budovách nebo průmyslových areálech pro zaměstnance, kde mohou zároveň zajišťovat funkci docházkového systému. Využívají se běžně také v bytových nebo rodinných domech.

Mezi automatické vjezdové systémy patří především posuvná a křídlová vrata a brány, vjezdové závory nebo automatické dveře. Automatické vjezdové systémy bývají využívány především pro zabezpečení vjezdů a výjezdů z firemních, nemocničních, průmyslových, obchodních a sportovních objektů nebo parkovišť.

Parkovací systémy slouží k obsluze parkování vozidel, například provádí kontrolu počtu vozidel na parkovišti nebo výběr poplatků za parkování. Součástí parkovacích systémů mohou být také příjezdové a výjezdové stojany, které mohou zajišťovat výdej a čtení parkovacích lístků či ovládání závory.

Všechny tyto systémy realizujeme od návrhu optimálního řešení na základě konzultace se zákazníkem, přes realizaci a dodání veškerých komponent od certifikovaných výrobců.

ZAŠLETE NÁM POPTÁVKU

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů.

    Více o ochraně osobních údajů ZDE