Generála Svobody 56, 533 51 Pardubice - Rosice
PO - PÁ 07:00 - 15:30
+420 608 609 000

ZVONKOVÉ SYSTÉMY, DOMOVNÍ TELEFONY A VIDEOTELEFONY

Domovní dorozumívací systémy jsou neodmyslitelnou součástí bytových i rodinných domů či administrativních budov. Díky vzdálené komunikaci s návštěvníkem napomáhají zvýšení bezpečnosti a tím i úrovně bydlení. V novostavbách i starších rodinných, činžovních a panelových bytových domech, v komerčních i průmyslových budovách a areálech realizujeme jak nové domovní dorozumívací audio nebo video systémy, tak úplné nebo částečné rekonstrukce systémů stávajících.

Běžná základní sestava dorozumívacího systému se pak obvykle skládá z domovního telefonu nebo videotelefonu, napájecího zdroje, ze zvonkového panelu s mikrofonem a kamerou a z elektrického zámku dveří.

Na základě konzultace se zákazníkem navrhneme optimální řešení, provedeme instalaci celého systému, včetně dodávky komponent certifikovaných výrobců. Komunikační systém pak zprovozníme, naprogramujeme a odzkoušíme.

ZAŠLETE NÁM POPTÁVKU

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů.

    Více o ochraně osobních údajů ZDE